Šroubovák je kámoš
Epizodky

Šroubovák je kámoš

Co si budeme dlouze povídat. Jsem takový ten rozebírací typ. Autíčka, panenky, všechno jsem vždycky rozebrala na částice. A obdivovala jsem ty lidi, co to umí složit a nic si nemusí psát nebo kreslit.

Mám ráda šroubováky, kleště, různé vrtačky a šroubky, chci umět se svářečkou, sponkovačkou, chci umět čalounit, rámovat, šít. Ale život je tak rychlý, že kromě výslovně “ženských” ručních dovedností toho už moc nestihnu. Svařování určitě ne.

U svítidel jsem se docela dost vyřádila. Umím to zapojit, rozebrat a složit. Byla to nutnost se to naučit a umět “chodit” v tom zapojování do sítě. Protože při mém způsobu neustálých obměn by tu elektrikář nejspíš musel bydlet.

Ještě by se mi šiklo mít tady někde poblíž tryskač a galvanovnu. Ale hlavně šikovnýho člověka, co to umí. Už se mi mockrát potvrdilo: “Když chceš o něco přijít, pujč to do ruky někomu jinému.” Ale taky je pravda, že neznám mnoho domácností, co mají v garáži bazén s kyselinou na odstranění starého chromu z kovového dílu.

Kompromis není slovo, co mám ráda, ale nějak to řešit musím. Proto demontuju a sestavuju něco v něco jiného.

Jeden můj přítel mi řekl, že jsem ten typ, co hledá potenciál v tom, co už má. A nehledá místo toho jinde. Asi tím chtěl naznačit, že dokážu nějakým způsobem zpracovat cokoliv. A to je pro mě výzva. On je velmi inteligentní, tedy jemu to věřím.

Našla jsem si firmu, co dodává různé druhy kabelů s rozetami a objímkami. Já si prohlídnu co mají k dispozici, pak zadám parametry a oni to vyrobí. Pro mě skvělý způsob, jak využít krásná stínidla, co nakupuju zase někde jinde. A já si je pak k sobě složím.

Je škoda, že toho tolik dělám, ale nikdo to nevidí. To je jako dělat práci zcela potajmu. Ten výsledek je až to na vrcholu veškerých příprav a časových prodlev. A to právě teď měním. Tímto blogem.

Tak díky, že mě sledujete, že se zapojujete do diskuse. Budeme si trochu hrát. Budeme kombinovat a zkoušet k sobě svítidla, obrazy, rámy, tapety a tak. Pořád je kde a co aranžovat. A když to nepůjde, tak vezmu šroubovák a rozebereme to.

Nezapomeňte, šroubovák je kámoš.

Vyplétané stínidlo z přírodního materiálu a k němu závěsný kabel v bílé nebo černé barvě.

Galerie produktů:

3 komentáře

  • Anežka 1

    Se šroubovákem se dá dělat spoustu věcí 😄 také mě to vždy zajímalo co se skrývá uvnitř je to stejné jako u lidí. Zajímá mě vnitřek jen na člověka je místo šroubováku důvěra.

    Stínidla jsou krásná a líbí se mi co děláš. Sledovala jsem videa na youtube jak skládáš svítidla. Jsi šikovná. Jsi důkaz, že když se chce, tak všechno jde. Úžasné fandím ti.

    PS: krásně napsané

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *